Ofiara, Zagubiona (Daughters of the Moon, #5, #6) Lynne Ewing

ISBN:

Published: October 2011

Mass Market Paperback

450 pages


Description

Ofiara, Zagubiona (Daughters of the Moon, #5, #6)  by  Lynne Ewing

Ofiara, Zagubiona (Daughters of the Moon, #5, #6) by Lynne Ewing
October 2011 | Mass Market Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 450 pages | ISBN: | 6.58 Mb

Trzeci tom cieszącego się ogromną popularnością w Stanach cyklu z gatunku paranormal. Cztery dziewczyny, cztery różne charaktery, cztery Boginie. Razem stanowią siłę nie do pokonania, jednak na ich drodze stają nie tylko wyznawcy pradawnego Zła, aleMoreTrzeci tom cieszącego się ogromną popularnością w Stanach cyklu z gatunku paranormal. Cztery dziewczyny, cztery różne charaktery, cztery Boginie.

Razem stanowią siłę nie do pokonania, jednak na ich drodze stają nie tylko wyznawcy pradawnego Zła, ale również ich własne słabości oraz pokusy współczesnego świata.OfiaraTa miłość nie powinna była się zdarzyć.

Ona jest Boginią, Córką Księżyca. Jej przeznaczeniem jest walka z Ciemnością. On jest Ciemnością. A jednak spotkali się i pokochali. Serena, której mocą jest czytanie w umysłach innych oraz Stanton, urodzony w XIII wieku, nieśmiertelny czciciel Atroxa. Jednak serce rządzi się własnymi prawami... I to właśnie prowadzi do tragedii. Pierwsze ostrzeżenie przychodzi w Halloween – dziwne wibracje w powietrzu zapowiadają śmierć.

Stanton jest gotów poświęcić swoje długie życie, by ocalić Serenę przed Malcolmem, którego okrucieństwo względem ofiar stało się legendą. Jednak nie wszystko jest takie, na jakie wygląda – Malcolm stara się ostrzec Stantona. Przed czym?ZagubionaDziewczyna budzi się pewnego dnia, nie mając pojęcia, kim jest. Nie pamięta swojej rodziny, domu, przyjaciół....

Dopiero na zmiętej, wetkniętej do buta karteczce, odczytuje własne imię – Tianna.Tianna musiała mieć jakieś normalne życie. Szkolni znajomi bez problemu ją rozpoznają, sąsiedzi witają się z nią... A jednak ona sama nie może przypomnieć sobie, kim jest. Niedługo po fatalnym przebudzeniu, dziewczyna odkrywa, że nie jest taka, jak zwykli śmiertelnicy. Dysponuje mocą telekinezy i może siłą woli przesuwać przedmioty.

Dar, czy przekleństwo? Każdy krok Tianny jest śledzony. Dwóch napakowanych facetów podąża jej tropem. Dziewczyna wie, że musi odzyskać swoją przeszłość – tylko w ten sposób może umknąć prześladowcom.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Ofiara, Zagubiona (Daughters of the Moon, #5, #6)":


myhealthyspace.pl

©2009-2015 | DMCA | Contact us